KURZ PRÁZDNINOVÉHO NUDĚNÍ.

5. července 2011 v 16:58 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Asi nepatříte mezi ty, kteří se o prázdninách nudí, že?
No, já bohužel ano... (Z nouze jsem dokonce napsala báseň. *ááách!* No, báseň... Spíš něco, co se rýmuje, ale je to tak ohavné, že to báseň asi není.)
Objekt mé zamilovanosti je teď někde za horami a doly (navíc s objektem jeho lásky), takže doma ležím v posteli s knihami co nejtlustšího rázu a láduji se čokoládou. Je zvláštní, že na mě ještě nedoléhají depky, přestože se o to naše "krásné" počasí velmi přičinuje. Ikdyž nade mnou Bůh asi drží ochranou ruku, protože dneska se udělalo docela hezky. Alespoň tedy na mnou obývaném území.
Snažím se plnit povinnosti "správné blogerky" a kruto-slavně píšu jednu recenzi na knížky za druhou. Ovšem v konečném důsledku zjistím, že nemají šťávu. A když jí mají, nejsou odborné. A když už jsou všechno, tak si uvědomím, že zveřejnit je stejně nemohu, protože zde nemám udělané ty protivné rozcestníky. Chm.
Přemýšlím, že bych se na ně měla každou chvilkou vrhnout, ale chce se mi do toho asi tak, jako do zbývajících čtyřiceti sedmi dnů prázdnin, které nevyhlížejí zrovna pozitivně (za což může nejspíše pobyt v naší "malé krásné" rodince). Nu což, vrhnu se do toho po hlavě, ať už to mám z krku, žeano.


Mimochodem, pan úžasně trapný doktor K., který se mi věnuje jakožto ortoped, mě poslal do Motola na korzet. Myslela jsem, že mě z něj klepne pepka, ale nakonec kdo by se divil s mými pětadvaceti stupni skoliózy (vychýlení páteře), žeano. Korzet jsem si tedy vybrala, a měl by být snad i trochu ucházející, poněvadž jsem požádala o potisk, kterému se říká "tetování", tož jsem zvědavá, co z toho bude. Ovšem poté, co mi jeden hodný pán prozradil, že tento typ potisku "frčí a je fakt kůl", jsem myslela že a) se pozvracím; b) si vyberu nějaký jiný, který tyto požadavky nesplňuje.
No, ale o to nejde. Prostě jsem si během pobytu v Praze (, kterou doslova a dopísmene nesnáším díky těm trotlózám, co tak občas potkám) vyhlédla nějaké knihkupectví, ve kterém měli docela velké slevy (*dobře já!*). Žel bohu jen slevy na knihy, které stály tak akorát za prd a vořech. Ale uvnitř, kde bylo neoslevováno, jsem si vybrala pět kruto-andělsky-božských knih, které mi osponzorovaly přítomné babička a mamka. Bohužel tedy jen tři z pěti. Říkáte si, že pět je mnoho? Ne, pro mne ne. á tam tři nechala ležet, protože jsem jaksi doma pozapomněla keše. Jsem hrozná! Nu což, už je to tak.
Každopádně se čtyřmi knihami, které jsem si půjčila z knihovny, je jich devět, plus ta povinná četba, rovná se nulová nuda o prázdninách. Tedy takřka. Vzhledem k tomu, že jsem během prvních pěti dnů přečetla pětiset stránkovou knihu (přičemž dva z nich jsem se knihám naprosto nevěnovala).
Prostě jsem vytížená. :)
Tumblr_lmxk2pluur1qbdz11o1_500_large

Tož užívejte léta děcka a mějte se famfárově,
Kim

PODĚKOVÁNÍ:
~ Děkuji Abyss za upozornění na úžasnou písničku, která mi zní neustále v hlavě a proto jsem jí přiložila k článku :)
~ Zdroje, odkud jsem čerpala obrázkem a videem jsou k nakliknutí (obrázek, popisek videa), ale kdyby nefungovaly, tak je to YouTube (video) a WeHeartIt(obrázek).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama