Září 2011

NEVINNÝ, CELEBRITY A ČSMT.

30. září 2011 v 19:07 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Zachránit malého tvorečka před o mnoho větším chuligánem, je jistě hrdinský čin. Ovšem zachránit malého tvora, který se později stane stejně hloupým chuligánem, jako je ten, jež ho bije, jistě nezní tak dobře. Když povážíme, že onen menší tvor navíc dal pěstí jedné z dívek, kterou sice upřímně nenávidím, ale zároveň s ní hluboce soucítím, co se týče tohoto problému, kvůli tomu, že mu nedovolila aby jí osahával a kdesi cosi, je ona věta až bezvýznamná a hrdinský čin trochu barbarským.

Tumblr_lggx98ko6b1qcf7cuo1_500_large_large

Přemýšleli jste už někdy nad tím, že byste chtěli, nebo nechtěli pracovat ve "světě celebrit"? Já už nesčetněkrát... A dnes jsem dospěla k názoru, že bych stoprocentně nechtěla. Ty naše české rádoby hvězdičky jsou více než odporné a minimálně zcela jistě k smíchu. Jak si hrají na velký svět a na životem zkušené... To už ví o životě a jeho smyslu víc čtrnáctiletá naivní puberťačka, jako jsem já! (poznámka pod čarou: Nejvíc miluju Verešovou, Hanychovou aspol.)
Doopravdy mi lezou na nervy české reality show a seriály. Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Česko Slovensko má talent,... Přechodné zabijáky večerů. Po těch lidech nikdo ani nekvákne už půl roku po skončení té soutěže, ale kdo by to řešil? Aspoň že se dostanou do toho Las Vegas, nebo kam...

Nakonec špetka poezie z mého života. Milý (nebo Nemilý?) je nemocný, má chřipku. Stav: On + já = em... Nic. H. je zblázněná do Haricha a T.V. toho využívá. Terr už se se mnou nebaví, má někoho lepšího (aneb blázni do HP)...
Doufám, že se Vám aspoň líbil ten článek o filmech... Chystám něco o mojí módě. Ale nebude to móda, bude to spíš vkus, styl, estetično, nebo něco tak. Nesnáším slovo móda!

(S)mějte se, lidi!

Filmové okénko ~ podzim ´11

29. září 2011 v 18:59 | Kimberly B. |  Filmové nadšení
Mám koukavou náladu. Mám koukavou náladu a šrotím skrze csfd. Hledám nějakou moc pěknou novinku, která se bude promítat ve zdejším kině. A jak tak šrotím, hledám a posuzuji, dostanu nápad - zveřejním svůj výběr zde! A tak tu tak jsem...

JAKO NAHÁ...

18. září 2011 v 18:26 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Poznámka mimo mísu: Porno, nahota, sex,... Co příště?

Nesnáším, když musím někomu odhalit svou slabost. Asi je to hodně zakořeněný instinkt, nebo co... V pravěku se toho také báli, ne?
Proto je pro mě hrozně těžké říct mu, že už nechci být jen kamarádka... Odhalím mu tím svou slabost, budu zranitelná. A zranitelná si připadám, jako nahá.
Stejně těžké je to říct i kamarádkám. Miluju je a věřím v ně, ale ty pochybnosti... Ach jo!
Bojím se, že se mi vysmějí. Bojím se, že to nepochopí. On i ony. Bojím se, že to rozkecají. Ony. U něj jsem si skoro stoprocentně jistá, že by to nerozkecal.
Prostě jsem to nikomu zatím neřekla! Protože se bojím tohohle všeho. Hlavně zranitelnosti a nahoty.
Ale nevím, co mám dělat a ony by mi jistojistě pomohly. Poradily. Pokud by se mi teda nevysmály apod.
Je to příšerný!
Miluju ho, ale nejsem si jistá, jestli to společnost pochopí a přijme.
Nejspíš by na tom nezáleželo, ale já společností žiju! Navíc jsem docela pokrytec a bojím se, že bych ztratila oboje, kdybych se jednoho vzdala.
Asi zase přijde na řadu volný průchod.
Než riskovat nahotu, vzdám se ho a budu se snažit o post nejlepší kamarádky.
Protože jsem blbá!

POHLCENA PLAMENEM.

6. září 2011 v 17:05 | Kimberly B. |  Rýmované cosi
Být vámi, nehledám v tom nic hlubokomyslného. Vzniklo to ze zmatku a černoty mého srdce, kterou jsem musela vyplavit. Uvažovala jsem, jesli má vůbec cenu takový žblept zveřejňovat... Nakonec jsem dospěla k názoru, že i mistr tesař se někdy utne a žádný učený z nebe nespadl, takže proč ne?! Pěkné "vychutnání"! :)

Jako svíce.
Plamen jí ukusuje.
Kapička vosku zatvrdla v půli cesty.
Nikdy více!
Tma mě pohlcuje.
...Taky nikdy nedojdu ke konci.

Skončím ztvrdlá na jednom místě, jako ona kapka vosku. A to konečně mám, co jsem chtěla...

SEDMITEČNÉ

3. září 2011 v 20:08 | Kimberly B. |  Rýmované cosi
Malé, krátké, rudé s černými tečkami.
To bylo jednoho večera, kdy mě popadla básnivá nálada. Je to spíš rýmovačka, nebo básnička, než báseň. Na Literu to už nějaký pátek visí, ale teď přišel čas zveřejnit ji i sem.


Šest teček po tělíčku,
a poslední je na zadečku.
Rudé krovky,
hledám výšky,
uletím,
ty musíš pěšky!

CESTY Z DOMU

3. září 2011 v 19:59 | Kimberly B.
cesty z domu » článek, ve kterém zveřejňuji, na kterých jiných webech (kromě blogu) mě můžete najít a pod jakou přezdívkou. Dále také kontakt na mě.

_____________________________________


e-mail: bobblie.kim@gmail.com

...ostatní cesty z domu postupně přibudou...

ŽALOBNÍČEK.

3. září 2011 v 19:56 | Kimberly B.
žalobníček » článek, do kterého zveřejňuji aktuality z mého života, které by nenaplnily celý článek. Jsou seřazeny od nejnovějších po nejstarší.
_____________________________________

neděle ~ 18/3/2012
Chce se mi křičet: "I´M STILL LOVING YOU!" Přesně jako Scorpions... Jenomže vím, že nemůžu, protože by se ta slova stala pravdou, což nechci. Nebo ano? Ježkovy voči, už zase nevím, co chci. To je zase období!

středa ~ 7/3/2012
It´s everything like: When will I see you again? I don´t want to see you ANYMORE!!!

neděle ~ 12/2/2012
Stejně jako je Jára Cimrman ležící, spící, tak je Kimberly B. truchlící, snící. Po včerejší oslavě babiččiných narozenin jsem nějaká taková přiopilá. Připadá mi, že mám kocovinu, ale přitom jsem jedla jen alkoholickou bonboniéru. Je fakt, že jsem jí snědla pomalu půlku, takže bolest hlavy bude nejspíš z čokolády. Jinak jsem alkohol ani nějak moc nekonzumovala, takže by to neměla být kocovina. Nicméně, opět mě pohlcuje Třeťákova krása. Asi jsem blbá, nebo to prostě byl ON... Já Vám nevím. Áchjo. (Poslední dobou je u mě "áchjo" čistě typické... O.o)

pátek ~ 3/2/2012
Původní éňo ňůňo bruslení s Kytaristkou-Bítlsačkou se zvrhlo ve velký třídní sraz. Přijede dokonce i mimotřídní bratr Potterofilky - Punker. JIstě, proč bych se neměla ztrapňovat na mých starých bruslích s velkým neuměním bruslit a celou mou rodinkou jako ocáskem v pozadí před nejlepším kamarádem Třeťáka? A proč by mi vůbec mělo vadit, že Hlásná trouba bude hodinu zírat a komentovat moje starobylé brusle? Muselo se to tak zvrhnout? Muselo.

neděle ~ 1/1/2012
Právě bych měla sedět nad referátem na literaturu, týkajícím se knížky Smrt krásných srnců od Oty Pavla. Nejspíš si za to budu později nadávat, ale já vážně nemám vůbec chuť. Referát dělám už třetím dnem, protože naše paní profesorka se vyžívá v těžkých otázkách, a už třetím dnem se na něj vůbec nedokážu soustředit. O to hůř, že jsem knížku nečetla!
Jsem strašně vzorný člověk, alespoň co se čtenářského deníku týče, takže mi teď opravdu vadí, že jsem si tuto knížku nemohla přečíst. Oběhla jsem snad pět knihoven, ale ani v jedné z nich nebyla knížka po dobu dvou měsíců volná, takže jsem si jí samozřejmě nestihla přečíst. Později plánuji dočíst si to dílo, protože přecejen u maturity určitě bude!

úterý ~ 27/12/2011
Kdo nesouhlasí, nechť promluví. Kdo mlčí, nechť si políbí a zůstane srabem navěky!

pondělí ~ 14/11/2011
Bolest hlavy je krutý kazič zábavy! Ale zvládla mi překazit i plány na přezkoušení se z chemie, napsání nového článku sem na blog, pokračování v psání mého příběhu a trošce dobré nálady...
A paralen není nic moc krásného (a jak tak na to koukám, tak ani moc účinného), takže jdeme ležet v peřinách, čajíčkovat a modlit se, aby mě zítra nevyvolali. Ach, krutý osud studenta!
Post scriptum, Až přijdu na nějaké krásné téma, tak napíšu nějaký smysluplnější článek... Pardon, ale k bisexualitě nemám moc, co říct. Jasně, nevadí mi, ne, nemám s tím zkušenosti... Celkově mi témata týdne připadají spíš jako propadáky... Jako by ztrácela na hodnotě, nezdá se Vám?

neděle ~ 23/10/2011
Očekávání, jestli se princ tedy konečně donutí jednat je velmi stresující a zároveň zábavné. Jednou pro mě dělá první poslední, podruhé si mě málem ani nevšimne a musím tak používat svých ženských taktik, které leckdy účinkují a leckdy se účinkem minou. Je to tedy velmi kolísající, avšak - nebo možná právě proto - mě to baví!
Zároveň musím oznámit, že server Liter.cz mě velmi zklamal svým "vylepšením" jak po stránce designové, tak po stránce přehlednosti. Takový malý a zmatený pisálek, jako jsem já, by tam potřeboval GPS navigaci... Bohužel žádné souřadnice se nekonají. Proto v několika příštích dnech přesunu veškerou svou tvorbu sem, na milovanou Bambuli. Očekávejte tedy zcela jistě drobný binec, maglajs, guláš, či nepořádek.
S pozdravem a polibkem na dobrý den,
Kimberly B. :D
neděle ~ 16/10/2011
Zamilovaná, se zastřeným pohledem a lechtáním na srdíčku píšu si své básničky, kreslím do deníčku. Ehm... (Aby bylo jasno, tak tento rým vůbec nebyl na plánu!) Mám pocit, že mi všechno vychází a mám nejspíš trochu zastřený zrak (ne, žy bych s tím chtěla něco dělat!), takže moc nepřemýšlím nad nesmrtelností chrousta, ani nad stále závažným problémem globálního oteplování. To bude také nejspíš důvod, proč se tady moc často neobjevují články. Takže tak!
Jinak jsem ale naprosto šťastná a veselá a vysmátá a tak dále...
Užívejte si života, děcka! :) Au revoir!