Filmové okénko ~ podzim ´11

29. září 2011 v 18:59 | Kimberly B. |  Filmové nadšení
Mám koukavou náladu. Mám koukavou náladu a šrotím skrze csfd. Hledám nějakou moc pěknou novinku, která se bude promítat ve zdejším kině. A jak tak šrotím, hledám a posuzuji, dostanu nápad - zveřejním svůj výběr zde! A tak tu tak jsem...Poster Půlnoc v Paříži
status: v kinech
anotace: Mladý pár Gil (Owen Wilson) a Inez (Rachel McAdams), který se má na podzim brát, přijíždí s jejími rodiči do Paříže. Gil je nevýznamným spisovatelem, který miluje Paříž a chtěl by se sem po svatbě přestěhovat. Ovšem Inez jeho romantickou představu nesdílí a nemyslí si, že toto město bylo ve 20. letech minulého století zlatým věkem. Jednoho večera jde Inez se svými přáteli tancovat a Gil se prochází noční Paříží. Jeho půlnoční zážitky mu odhalí Paříž v jiném světle a ovlivní nejen jeho budoucí život. Žije v iluzi, kterou lidé někdy trpí a domnívá se, že život ostatních lidí, by byl pro něho daleko lepší.
žbleptík: Netřeba dodávat, že Paříž byla to, co mě prásklo do očí a donutilo přečíst si anotaci... Owen Wilson je další skvělé plus, které ovšem zdaleka nemá takovou váhu...

http://i3.cn.cz/14/1315485267_pariz4.jpg

Poster
Jeden den
status: v kinech od 6. 10. 2011
anotace: Emma (Hathaway) a Dexter (Sturgess) se vídají celých dvacet let, každý rok spolu ale stráví jen jeden den. Seznámili se na večírku po jejich společné promoci 15. července 1988, i přes vzájemné sympatie ale zůstávají jen přátelé. Každý následující 15. červenec odhaluje, jak se oba za rok změnili, odkrývá jejich úspěchy i prohry, navzájem se svěřují se svými zážitky, problémy a nevydařenými láskami. Po letech strávených hledáním štěstí a porozumění - ale také dospíváním a dozráváním - si Emma i Dexter začínají uvědomovat, že klíč k opravdové lásce a spokojenosti mají celou dobu na dosah ruky.
žbleptík: Vypadá to na klasickou americkou romantickou slátaninu, ale Anne Hathaway nese příslib něčeho víc, v co tak trochu doufám.

http://www.moviezone.cz/images/220/1294619260.jpg

Poster
Kamarád taky rád
status: v kinech od 29. 9. 2011
anotace: Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu.
Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mýtus z hollywoodských filmů. A právě tehdy se rozhodnou vyzkoušet báječně sexy a uvědoměle dospělý experiment. Mohou dva kamarádi, kteří se teprve nedávno poznali, nejsou zadaní a pohrdají závazky, ze svého kamarádství vytěžit ještě o něco víc? Rozšíří-li své přátelství o příležitostný, zcela nezávazný sex "bez jakýchkoliv emocí", dokáží se vyhnout všem úskalím, která se nutně objevují, pokud někdo začne být víc než pouhý kamarád?
Jako dva lidé, kteří se dobře orientují v nudných zápletkách romantických komedií, by Dylan a Jamie asi neměli být tak docela zaskočeni tím, že se jejich odvážný nápad promění v košilatou a sexy pouť do neprobádaných území, na které se sobě navzájem i svému okolí odhalí více, než kdy plánovali.
žbleptík: Klišé, klišé, klišé. Amerika. Ale ujíždím na Justinovi Timberlikeovi (vím, zní to hloupě) a vypadá to na pár vtipných hlášek! ;)
http://media.bravo.cz/magazine-article/main/t/y/tyu7bol4r7v4.jpg


S příslibem budoucnosti:


Tak to je, zatím, vše. Napadl mě ještě Rozbřesk, ale těžko říct, jestli na něj mám vůbec chuť...
V sekci "S příslibem budoucnosti" jsou filmy, ke kterým nejsou zatím zveřejněny žádné informace. Když si název rozkliknete, dostanete se na csfd.cz, tam máte trailer apod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Májuš | Web | 29. září 2011 v 19:13 | Reagovat

Kamarád taky rád - to chci vidět ;)

2 Kimberly B. | Web | 29. září 2011 v 19:50 | Reagovat

[1]: To je ten film, který mě zajímá nejméně... :D Je to klišé za klišém... Ale tak budiž!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama