NEVINNÝ, CELEBRITY A ČSMT.

30. září 2011 v 19:07 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Zachránit malého tvorečka před o mnoho větším chuligánem, je jistě hrdinský čin. Ovšem zachránit malého tvora, který se později stane stejně hloupým chuligánem, jako je ten, jež ho bije, jistě nezní tak dobře. Když povážíme, že onen menší tvor navíc dal pěstí jedné z dívek, kterou sice upřímně nenávidím, ale zároveň s ní hluboce soucítím, co se týče tohoto problému, kvůli tomu, že mu nedovolila aby jí osahával a kdesi cosi, je ona věta až bezvýznamná a hrdinský čin trochu barbarským.

Tumblr_lggx98ko6b1qcf7cuo1_500_large_large

Přemýšleli jste už někdy nad tím, že byste chtěli, nebo nechtěli pracovat ve "světě celebrit"? Já už nesčetněkrát... A dnes jsem dospěla k názoru, že bych stoprocentně nechtěla. Ty naše české rádoby hvězdičky jsou více než odporné a minimálně zcela jistě k smíchu. Jak si hrají na velký svět a na životem zkušené... To už ví o životě a jeho smyslu víc čtrnáctiletá naivní puberťačka, jako jsem já! (poznámka pod čarou: Nejvíc miluju Verešovou, Hanychovou aspol.)
Doopravdy mi lezou na nervy české reality show a seriály. Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Česko Slovensko má talent,... Přechodné zabijáky večerů. Po těch lidech nikdo ani nekvákne už půl roku po skončení té soutěže, ale kdo by to řešil? Aspoň že se dostanou do toho Las Vegas, nebo kam...

Nakonec špetka poezie z mého života. Milý (nebo Nemilý?) je nemocný, má chřipku. Stav: On + já = em... Nic. H. je zblázněná do Haricha a T.V. toho využívá. Terr už se se mnou nebaví, má někoho lepšího (aneb blázni do HP)...
Doufám, že se Vám aspoň líbil ten článek o filmech... Chystám něco o mojí módě. Ale nebude to móda, bude to spíš vkus, styl, estetično, nebo něco tak. Nesnáším slovo móda!

(S)mějte se, lidi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama