ŽALOBNÍČEK.

3. září 2011 v 19:56 | Kimberly B.
žalobníček » článek, do kterého zveřejňuji aktuality z mého života, které by nenaplnily celý článek. Jsou seřazeny od nejnovějších po nejstarší.
_____________________________________

neděle ~ 18/3/2012
Chce se mi křičet: "I´M STILL LOVING YOU!" Přesně jako Scorpions... Jenomže vím, že nemůžu, protože by se ta slova stala pravdou, což nechci. Nebo ano? Ježkovy voči, už zase nevím, co chci. To je zase období!

středa ~ 7/3/2012
It´s everything like: When will I see you again? I don´t want to see you ANYMORE!!!

neděle ~ 12/2/2012
Stejně jako je Jára Cimrman ležící, spící, tak je Kimberly B. truchlící, snící. Po včerejší oslavě babiččiných narozenin jsem nějaká taková přiopilá. Připadá mi, že mám kocovinu, ale přitom jsem jedla jen alkoholickou bonboniéru. Je fakt, že jsem jí snědla pomalu půlku, takže bolest hlavy bude nejspíš z čokolády. Jinak jsem alkohol ani nějak moc nekonzumovala, takže by to neměla být kocovina. Nicméně, opět mě pohlcuje Třeťákova krása. Asi jsem blbá, nebo to prostě byl ON... Já Vám nevím. Áchjo. (Poslední dobou je u mě "áchjo" čistě typické... O.o)

pátek ~ 3/2/2012
Původní éňo ňůňo bruslení s Kytaristkou-Bítlsačkou se zvrhlo ve velký třídní sraz. Přijede dokonce i mimotřídní bratr Potterofilky - Punker. JIstě, proč bych se neměla ztrapňovat na mých starých bruslích s velkým neuměním bruslit a celou mou rodinkou jako ocáskem v pozadí před nejlepším kamarádem Třeťáka? A proč by mi vůbec mělo vadit, že Hlásná trouba bude hodinu zírat a komentovat moje starobylé brusle? Muselo se to tak zvrhnout? Muselo.

neděle ~ 1/1/2012
Právě bych měla sedět nad referátem na literaturu, týkajícím se knížky Smrt krásných srnců od Oty Pavla. Nejspíš si za to budu později nadávat, ale já vážně nemám vůbec chuť. Referát dělám už třetím dnem, protože naše paní profesorka se vyžívá v těžkých otázkách, a už třetím dnem se na něj vůbec nedokážu soustředit. O to hůř, že jsem knížku nečetla!
Jsem strašně vzorný člověk, alespoň co se čtenářského deníku týče, takže mi teď opravdu vadí, že jsem si tuto knížku nemohla přečíst. Oběhla jsem snad pět knihoven, ale ani v jedné z nich nebyla knížka po dobu dvou měsíců volná, takže jsem si jí samozřejmě nestihla přečíst. Později plánuji dočíst si to dílo, protože přecejen u maturity určitě bude!

úterý ~ 27/12/2011
Kdo nesouhlasí, nechť promluví. Kdo mlčí, nechť si políbí a zůstane srabem navěky!

pondělí ~ 14/11/2011
Bolest hlavy je krutý kazič zábavy! Ale zvládla mi překazit i plány na přezkoušení se z chemie, napsání nového článku sem na blog, pokračování v psání mého příběhu a trošce dobré nálady...
A paralen není nic moc krásného (a jak tak na to koukám, tak ani moc účinného), takže jdeme ležet v peřinách, čajíčkovat a modlit se, aby mě zítra nevyvolali. Ach, krutý osud studenta!
Post scriptum, Až přijdu na nějaké krásné téma, tak napíšu nějaký smysluplnější článek... Pardon, ale k bisexualitě nemám moc, co říct. Jasně, nevadí mi, ne, nemám s tím zkušenosti... Celkově mi témata týdne připadají spíš jako propadáky... Jako by ztrácela na hodnotě, nezdá se Vám?

neděle ~ 23/10/2011
Očekávání, jestli se princ tedy konečně donutí jednat je velmi stresující a zároveň zábavné. Jednou pro mě dělá první poslední, podruhé si mě málem ani nevšimne a musím tak používat svých ženských taktik, které leckdy účinkují a leckdy se účinkem minou. Je to tedy velmi kolísající, avšak - nebo možná právě proto - mě to baví!
Zároveň musím oznámit, že server Liter.cz mě velmi zklamal svým "vylepšením" jak po stránce designové, tak po stránce přehlednosti. Takový malý a zmatený pisálek, jako jsem já, by tam potřeboval GPS navigaci... Bohužel žádné souřadnice se nekonají. Proto v několika příštích dnech přesunu veškerou svou tvorbu sem, na milovanou Bambuli. Očekávejte tedy zcela jistě drobný binec, maglajs, guláš, či nepořádek.
S pozdravem a polibkem na dobrý den,
Kimberly B. :D
neděle ~ 16/10/2011
Zamilovaná, se zastřeným pohledem a lechtáním na srdíčku píšu si své básničky, kreslím do deníčku. Ehm... (Aby bylo jasno, tak tento rým vůbec nebyl na plánu!) Mám pocit, že mi všechno vychází a mám nejspíš trochu zastřený zrak (ne, žy bych s tím chtěla něco dělat!), takže moc nepřemýšlím nad nesmrtelností chrousta, ani nad stále závažným problémem globálního oteplování. To bude také nejspíš důvod, proč se tady moc často neobjevují články. Takže tak!
Jinak jsem ale naprosto šťastná a veselá a vysmátá a tak dále...
Užívejte si života, děcka! :) Au revoir!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama