O TOM, KTERAK BYLA STARÁ A TRAPNÁ KLIŠÉ NAPLNĚNA A SHLEDÁNA PRAVDIVÝMI.

2. listopadu 2011 v 19:28 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty

Znáte takové ty trapné, okoukané a "klišoidní" stížnosti lidí ohledně lásky?
Ano, myslím tím tzv. díru v hrudi, kterou po sobě chlapec zanechá po rozchodu; motýlky v břiše, když cítíte jeho dlaň v té své; lechtání v krku, když se jeho obličej přibližuje k vašemu blíž a blíž a blíž... Tak tyhle řečičky jsem vždy považovala za výmysly... Až do té doby, než jsem se doopravdy zamilovala a doopravdy poznala, že jsou pravdivé.
Můžete si o mě teď myslet, co jen chcete. Že to nechápu, že jsem hloupá a naivní, že moc čtu časopisy pro "týnejdžry", jako je Bravíčko (ne, nečtu je!), cokoli... Ale já Vám ksakru říkám, že je to pravda!
Nevěřte si, jak chcete, mě je to jedno, jenom jsem snad chtěla vyjádřit, že mě velmi překvapilo to zjištění o pravdivosti a hlavně (!) přesnosti techto týnejdžrovských "povídaček".


A když už jsme u týnejdžrů... Bruno Mars - Marry You

Naruby. Možná jste si všimli, že to je aktuální téma týdne. Hloubám a dloubám a stále doufám, že se dostaví inspirace... Mám snad několik nápadů, co bych napsala, ale těžko říct, zda zvládnu spatlat něco pořádného, kloudného atp. Zkrátka a dobře dnem i nocí uvažuji nad slovíčkem "naruby". Proč? Baví mě rýpat se v hloupostech. Udělat z ničeho něco, je přeci úžasné! Btw, myslíte, že existuje "nic"? (Ano, "btw" je další nechutný týnejžrovský kousek... Achjo, asi týnejdžrovatím... Zachrání mě, že vím, co to znamená?)

Mimochodem, vím, že holčička na obrázku, nijak extrémně nesouvisí s jakýmkoli tématem v tomto článku, ale mě se ta fotka na weheartit.com tak zalíbila, že jsem jí sem musela šoupnout. Samozřejmě jsem si jí nejdřív ofotošopovala... Pokud Vám to něco říká, tak jsem použila jednu akci a udělala jsem tomu ten rámeček. Ale to je asi fuk...
Prostě se mi líbí kouzlo v jejích očích, upřímnost jejího úsměvu a dětská spokojenost její tváře. Alespoň já je tam vidím! Takže toť důvod, proč je zde překrásná holčička...

Dále, není potřebné sdělit Vám to, ale..., ulítám na čokoládě! A to docela, pokud smím použít to slovo, extrémně! A také na Beatles, Kukuřičných lupíncích a podzimních fotkách. Hm, podivné období!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama