Krátké shrnutí posledních dní.

21. prosince 2011 v 20:11 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Vím, že jsem se již vyjádřila k tématu týdne, které zní "Václav Havel", ale myslím si, že mám k tomu ještě pár řádek navíc, co říct. Měla jsem nutkání, přečíst si několik dalších článků a zároveň názorů, co si o tom lidé myslí. Sice jsem tušila, že z toho nejspíš nebudu mít radost, ale přece jsem se odhodlala a vrhla se na to... No, vrhla se na první tři články, které mě nesmírně šokovaly, rozčilily a zároveň udivily! Buď jsem ta blbá já, nebo už nevím.
Každá, s prominutím, hloupá husa (ano, četla jsem jen články od děvčat. Nechtěla jsem tím nějak diskriminovat hochy, ale na blog.cz je prostě převaha blogů, které vedou adminky...) psala o tom, že byl super, odvážný a udělal pro nás mnoho (což se bezpochyby dočetla v nějakých novinách, nebo slyšela ve zprávách. Moje skepse mi nedovoluje uvěřit, že by na to ony slečny měly názor...), ale zároveň, že jim strašně vadí, že máme tři dny smutek! Promiňte mi, ale kdyby jste si ho cenily, tak by pro Vás tři dny nemohly znamenat jakoukoli překážku! Jistě, taky mi to narušilo jisté plány a zpočátku jsem z toho nebyla nadšená, ale na druhou stranu jsem si uvědomila, že vzdát tomuto pánovi úctu má přecejen větší význam, než oblbovat spolužáky na sále školy.
Lidi, vzpamatujte se!

Piano; by weheartit.com

Nemám ráda náladové lidi. A mám tu smůlu, že moje spolužačka a zároveň jedna z nejlepších přítelkyní kamarádky, vedle které mimochodem sedím v lavici, je jeden z nejnáladovějších a nejprotivnějších lidí, které jsem kdy potkala. Obzvlášť má v oblibě křičet na mě a urážet mě před celou třídou, když zrovna nesouhlasí s mým názorem. Žel Bohu jsem ten typ člověka, který svůj názor rád vyjadřuje na veřejnosti, takže chvilek, kdy být na mě hnusná, má habaďůru.
A také bohužel nežiju v americkém filmu, takže nepřispěchá žádný krásný kluk na bílém koni (nebo černé nablýskané motorce) a nezachrání mě. Dokonce ani již zmíněná "spolusedící" se mě nikdy nezastala, ačkoli to já dělám běžně. Možná po ní chci moc, nebo si jenom možná vybírám špatné kamarády... Zbytek třídy se samozřejmě v mém trapasu vyžívá, takže šance na záchranu je mizivá a jednoho dne nejspíš pojdu ponížením. Tupluje to i fakt, že jsem hrdý lev.
Ne, příště se jí zaručeně postavím a také jí nakrásno, bez ohledu na to, že to sleduje celá třída, vmetu do tváře, jak náladová husa ona sama je. Doufám, že se bude cítit alespoň dvakrát více poníženě a nic už si potom nezkusí.

Bon soir!
mademoseille Kimberly Bobbliex
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate | Web | 22. prosince 2011 v 11:54 | Reagovat

Taky jsem pročítala nějaké články o panu prezidentovi a některé mě skutečně udivily. Nenech se neustále urážet, nikam to nevede. Je škoda, že nemáš skutečného přítele, který by se tě zastal, ale neboj se říct naplno, co si myslíš. Někdy je to vážně potřeba... :)

2 Kimberly B. | E-mail | Web | 22. prosince 2011 v 16:10 | Reagovat

[1]: Nenechám, moje "hrdost" mi to nedovolí. Kdyby to nebyla kamarádka, tak by už seděla na zadku údivem z toho, co jsem jí řekla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama