Vánoce už neklepou, ale buší na dveře.

11. prosince 2011 v 16:46 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Ještě nemám ani polovinu dárků, taková jsem obluda...
Jasně, mám tak nějak (až na výjimky) vymyšleno, co komu koupím. A teď už jenom vylézt z domu v palčácích, teplých ponožkách a té krásné nové béžové čapce, mimochodem :D, a koupit to.
Letos stoprocentně nemůžu říct, že mám "peněz jako šlupek", ale na druhou stranu na tom nejsem tak bídně, jako loni. To jsem byla žebrák s dobrým srdcem, který se prodá ostatním. Dobrá, dramatizuji to.
Ale mám problém. Potřebovala bych sehnat nějaký pěkný dárek pro jednu kamarádku, která je taková... náročná. No, ona není ani tak moc náročná, jako já jsem nekreativní, co se týče dárků pro ni. To je totiž dilema, které řeším pokaždé. Víte, ona je takový ten typ člověka, který vše, co chce, má nebo bude mít. A jestli ne, rozhodně Vám o tom neřekne. Navíc má dost osobitý vkus a já nikdy nevím, zda ji svým dárkem potěším. Ať se snažím, jak se snažím, nikdy nenajdu nic dostatečně vkusného, jedinečného a zároveň elegantního tak akorát pro ni.
Takže, pokud byste měli na očku nebo na mysli nějaký okatý dáreček, tak mě klidně upozorněte! ;)

Present; by weheartit.com

Mám takové podivné, střídavě náladové období.
...A k tomu ještě nutkání všude plivat nějaké smajlíky. To je krize, děti!
Ale já vím, kdo a co za to může! Nejprve, za smajlíky jednoznačně fejsbuk. To je děleno dé sem, děleno dé dé tam... A za náladovost si můžu sama. Společně s (už) minimálním vlivem Třeťáka, kterého jsem konečně začala pouštět z hlavy. A společně s ním odchází i smutek, depky a žárlivost. Tradá! Zazvonil zvonec, pohádky je konec.
Ne, ale teď vážně, děti! Moje nejlepší kamarádka mi neustále leze na nervy. A ani za to nemůže... Je na mě tak hodná, vždycky mě ve všem podržela a vždycky mi pomohla, a já jí to takhle hnusně oplácím! Normálně jí házím klacky pod nohy! Jsem nevděčná a kolikrát bych si sama nafackovala.

Moulin Rouge! - El tango de Roxanne
~ Tohle video (a klidně i film Moulin Rouge, je totiž také užasný :)) si určitě alespoň jednou zhlédněte! Já sama z něj (myslím tím z videa) mám velmi zvláštní pocit! Pokaždé mi z něj běhá mráz po zádech... Choreografie je uchvacující, zpěv dechberoucí a celkový dojem je zkrátka spektakulární!
Sálá z toho neuvěřitelná vášeň, láska a žárlivost. Nádhera! Dala bych pět hvězdiček :D

Potom mi také každý statečný jinoch, i každé chrabré děvče musí držet palce! Budu totiž psát scénář pro naši třídní scénku na VŠ.
Určitě se u toho zase hlavní "akční" rivalové (a především rivalky) poštěkají. A já na beton budu mezi nimi! Vždyť nás znám... Ani bych nechtěla, ale já jsem prostě ten typ člověka, který když má na něco názor, nevydrží být zticha a musí ho najust říct!
Ááááchjo! :D

btw, Pečte a jezte cukroví, ať si nepřipadám jako šrotovač! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama