ČLÁNEK PLNÝ SMUTKU, SLZ A JINÝCH DEPRESIVNÍCH SEREPETIČEK

23. ledna 2012 v 17:29 | Kimberly B. |  Blogovníček
Když je to v nejlepším, tak se to pos*re! ...A nebo si to raději pojístím a poseru sama!
Když jsem konečně začínala mít Bublinu jakožto blog hodně ráda, začínala jsem se radovat nad komentáři a nějak to tu rozjela, našla si mě realita. A to realita v podobě kamarádky, nebo spíš známé, z gymplu. (Jestli si to čteš, B., tak vítej! Zkazilas mi blogování - můžeš na sebe bejt pyšná!)
Jde v podstatě o to, že pro ně nebude těžké dosadit si za moje přezdívky psané kurzívou osoby, které znají, což je pro mě nemalý problém. Třeťák pro B. sice možná bude někým neznámým, ale když se tato adresa roznese, tak on sám si domyslí, že právě s ním jsem v říjnu chodila. A to pak budu v háji, protože všechna moje "přenesla jsem se přes to" vyvrátí většina deníčkovských článků, kterém jsem zde zveřejnila. A on bude vědět o mých depresích a já budu pěkně znemožněná. ...Opět.

Takže jak dál?
Upřímně? Nevím. Přemýšlím nad tím ve dne, v noci. Jestli B. opravdu zná tuto adresu, jestli na mě přišla, nebo jestli jsem jen zbytečně paranoidní. Jestli mi stojí za to přestěhovat blog a začít s čistým štítem - zase. Jestli mám skončit úplně. Jestli řeším blbosti. Asi určitě řeším blbosti. Nu...
Zatím je situace nejistá. Poslala jsem zvěda, jak už to tak u zvědů bývá, na výzvědy. Snad mi přinese pravdivé informace od B. A potom se uvidí. Potom se aktualizuje tento prazvláštní článek plný zmatků a vyřeší se, co dál.
Mám dvě alternativy toho, jak pokračovat, pokud jsem byla prozrazena. Pokud ne, tak je to jasné! Show bude pokračovat - juchuchůů! ;)


AKTUALIZACE - 24. 1. 2012, 21:46
Buď jsem paranoidní, nebo mě našli a lžou mi. Na tom nesejde!
Zatím to nechám otevřené a zůstanu tady. Nějak mi to tu přirostlo k srdéčku. ;)
Hola hej, jedeme dál! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nehorázná. (Tazi) | Web | 24. ledna 2012 v 19:04 | Reagovat

Pokud jsi byla prozrazena, požaduju adresu novýho blogu! ^^

2 Kimberly B. | E-mail | Web | 24. ledna 2012 v 20:11 | Reagovat

[1]: Dobrá, počítám s tím! :D Jé, to je hezký!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama