ODI ET AMO

25. ledna 2012 v 19:06 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Všechno je to tak rozporuplné, pomíjivé, divné...
Možná jsem předurčena k tomu, abych nechápala, zpochybňovala, kritizovala a navěky nesouhlasila. Možná jsem byla stvořena, abych si dělala zbytečné trable kvůli své tvrdohlavosti a hrdosti. Možná jsem si to tak vybrala sama. Asi jo. Koneckonců, to já vždycky tvrdím, že raději budu žít těžký život podle svých představ a vyznávat své hodnoty, ať už to bude jakkoli těžké, než abych se zbaběle držela většiny jen proto, že je to snadnější. Tak ať si potom nestěžuju, že?!
Ne, že bych se chtěla nějak vehementně odlišovat od ostatních, už vůbec ne poslední dobou, kdy nějak tak introvertím, či co, ale jaksi... Zapadnout. Jó, to by bylo skvělé. Až na to, že vlastně pořád vyčnívám. K tomu jsem asi taky předurčena, vzhledem k tomu, že měřím krásných 182 centimetrů ve svém věku čtrnácti let. Přestože doktoři tvrdí, že už zaručeně neporostu, vem to čert, i tohle je víc, než kolik bych chtěla! Na druhou stranu, asi nikdy nemám být stoprocentně spokojená. K tomu jsem na tuta předurčena. Koneckonců, každá *happyeverafter* doba mého života skončila naprostým fiaskem a dlouhotrvajícími depresemi, takže je možná dobře, že nic není éňo ňůňo.


Fabulous

A když už jsem byla u toho, jak introvertím, neboli uzavírám se... Uvědomuji si, že jsem se po celý svůj život chovala tak, jak to dělali ostatní. Popravdě, užírá mě to. Ne, že by mi vadilo být jako ostatní, ale já to dělala čistě proto, že jsem se vůbec nezamyslela nad tím, proč to dělat jinak. Popravdě, ani mě nenapadlo, že bych něco měla dělat jinak, než tak, jak to dělají všichni okolo. A to je ta část, která mi vadí. Já, která si stojím za tím, že člověk by měl především myslet, snít si a prožívat, jsem se celý život slepě nechala táhnout s davem.
Na druhou stranu, co byste také chtěli od malého dítěte? Malé děti mají dělat to, co jim řeknou rodiče. Mají prakticky vzato zakázáno přemýšlet, protože to není v jejich popisu práce, a musejí se tiše řídit rozkazy, ať už jsou jakkoli nesmyslné. Když jim učitelka řekne, ať toho nechají, protože se to nedělá, buď toho nechají a nebo mají problém. Já, jakožto vzorné (sakra, to mě štve!) dítko jsem toho nechala a nezajímala se, proč se to "nedělá". Ale jakmile myšlenka, proč se to "nedělá" prolétne hlavou malému dítěti, které ji vysloví z čisté zvědavosti, pak se učitelka rozzuří do nepříčetnosti a nakonec: "Co si to dovoluješ?! Kde máš žákovskou knížku?" Chápu, že existují určití "miláčci", kteří to řeknou čistě proto, aby učitelku naštvali, ale v první třídě? Myslím si, že tam je daleko víc zvědavců, než grázlíků.
Jak si tak vždycky lajnuju svůj život a poznamenávám si do svého imaginárního seznamu věci, které nikdy nebudu ,nebo naopak budu dělat, tak si říkám, že tahle tam patří. Budu ve svém roztomilém dítku probouzet fantazii, budu ho učit přemýšlet o tom podle sebe, být upřímným,... Budu chtít, aby bylo jako já! :)
Pak vyvstává problém s manželem... :D

Jo, a asi bych měla vysvětlit toto...
Jen krátce pro ty, kteří článek nečetli a nechce se jim. Jedna holčina "z reality" si mě našla tady na blogu. Nebo, alespoň jsem si myslela, že si mě našla. Jelikož tady mám poměrně dost soukromých informacích ze života, o kterýh nechci, aby "realita" věděla, tak jsem přemýšlela nad tím, jestli mám blog zrušit, či co.
Asi, zdůrazňuji ASI, jsem byla moc paranoidní. Ta holka mě jen "followla" na Formspring, kde jsem v profilu měla uvedený svůj blog. Tím pádem jsem si odvodila, že tuto adresu zná a zpanikařila jsem. Později jsem byla ujištěna, že adresu mého blogu neví, ale stejně si pořád nejsem jistá, jestli mi nelhala. Každopádně, momentálně to nechám plavat a budu si dál vesele blogovat na Bublině.
btw, Jestli tohle čteš, B., tak jsi pěkně hnusná koza! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty-sweet | Web | 28. ledna 2012 v 13:47 | Reagovat

Z čeho vyrostu??

2 Kimberly B. | E-mail | Web | 28. ledna 2012 v 14:18 | Reagovat

[1]: Z té naivity.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama