PLACKOFILIE, ZIMNÍ SPÁNEK A KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ

31. ledna 2012 v 21:21 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Další článek o ničem. Herdek!

Nejprve k mé plackofilii... *slint* (To, že té slečně dělám reklamu zanedbejte... ;) Koneckonců, ona si to zaslouží!)
Přemýšlela jsem, že bych se zaregistrovala na Fleru. Vzhledem k mé nezručnosti asi spíše jako kupující, než prodávající. Sice jsem kdysi dávno dělala i nějaké ty náramky přátelství, korálkovala a tak podobně, ale tyto výrobky už se teď dají sehnat na každém rohu, takže pochybuji, že by o ně měl někdo nějaký obrovský zájem. Nic jiného neumím a asi mi chybí i ta potřebná kreativita, takže... Nicméně, jak jsem tak bloumala po tom Fleru, narazila jsem na kategorii placek. A konečně jsem našla svou závislost, úchylku, nakloněnost k, jak chcete. Prostě - někdo ulítává na botách, kabelkách, lacích na nehty,... A já na plackách! (...a náramcích, ale to je teď zanedbatelné.)
Já bych vám ty placky koupila snad všechny! Co s nimi? Nu... Jedna moje spolužačka je vyloženě úchylná na náušnice. Vyrábí si takové ty z fimo hmoty (Ano, ano, proč nemít z fimo hmoty i náušnice alias toaletní papír? Nelíbí se mi to.), nakupuje jako divá,... A každý den pečlivě prohrabe svou sbírku a vezme si nějaké jiné. To já to vidím úplně jinak.
Miluju plátěné tašky přes rameno. Takové ty obyčejné, leč s jiskrou. A to já bych si každý den na každou ze svých tašek vybírala sadu placek, které společně ladí. Jsem divňous! Ale jo, úplně se vidím. Měli jste někdy vizi o své budoucnosti tak, jakou byste ji chtěli mít? Tak tohle vidím já! :D Jak hloupoučká jsem.
Hm, asi Vás to nezajímá, což?

Wake me up when this cruel winter ends...
Brr. Jediné, co mám na zimě ráda, jsou Vánoce. Ani Silvestr nějak moc nemusím. Bude to nejspíš mými občasnými sklony k konzervativnosti... Nebo jenom strachem. Nevím. Každopádně mě každého jednatřicátého prosince přepadne úzkost, která mě ne a ne opustit minimálně do prvního ledna. Ale letos, letos ani ty Vánoce nestály za moc. Takže zima oficiálně na nic. Navíc je, kupodivu, zima. Občas dokonce sněží!!! Ať už to zní jakkoli nanynkovsky, nemám ráda sníh. Je moc studený a později i tekutý. A když máte okolo sebe jenom nadšence, kteří by Vás v něm nejraději váleli od rána do večera, moc to fakt nevylepšuje. Navíc, když sníh zamrzne, klouže to. A Já s mou chabou koordinací... Nu! :D
Prostě a stručně, nejraději bych šla hybernovat jako nějaký ježek. Jsou to kouzelná stvořeníčka, nemyslíte?

Take a chance

Černý korálek na bílém náhrdelníku.
Kdo někdy dělal jakoukoli ruční práci s malinkými korálkami, ví, jak zákeřné to je, když se dvě barvy smíchají dohromady. Navíc, když pracujete při špatném osvětlení. To se potom splete tmavě modrá s černou hravě. Jenomže na to, abyste si spletli bílou s černou, to musíte být pěkný slepec! A to se mi stalo... Tedy, ne doslova, samozřejmě, ale kam jsem to proboha vlezla?
Zamotala jsem se do toho, kdo jsem. Zamotala jsem se do společnosti, kam nezapadám. Ale oni si na mě příliš zvykli, než abych je opustila a tím pádem i zradila. Takže moje srdíčko krvácí mezi děvčaty, se kterými si sice rozumím, ale ony nikdy úplně neporozumí mé osobě. Jsem nepochopená, tím pádem divná. Jó, to je asi můj životní úděl.

"Do you speak English?" "Yeah, but speak Czech please..."
Tak mě zase po roce angličtinář donutil vyrazit na školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Loni jsem se usadila na druhém místě (a to jsem byla nižší ze dvou ročníků!! :D), tak si asi myslel, že letos budu jednička. To se ale spletl. Na témata jsem se nijak extra nepřipravovala, jenom si projela, co bych asi tak mluvila a zopakovala nějaká slovíčka. Bohužel, nižší ročník má enormní znalosti angličtiny. Nu, na druhém místě jsem se umístila stejně, takže... Jenom mě štve, že jsem neporazila Nafoukaného kozla, který se ke mně i k mému kolegovi choval jako k tupohlavému póvlu. Nu, musím se snažit v tom okresním, kam jedu v pondělí. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. | Web | 1. února 2012 v 11:00 | Reagovat

Placky jsou super, fimo je taky super, jen já ze srdce nesnáším náušnice, takže nemůžu posuzovat objektivně a to potom už nevím co jiného bych z té fimo hmoty vyrobila, pokud nepočítám korále, ale ty jsou stejně lepší dřevěné :)
néééé, já jsem zastánce sněhu! (ale ne břečky :D) ale taky léta jara a podzimu, a JARO vede :)
jo, ty chodíš na základku? pamatuju si jak mě vždycky učitelé přemlouvali abych do těch soutěží chodila, hrůza, jen já jsem se většinou účastnila spíš soutěží ve šplhu a podobně :D

2 Kimberly B. | E-mail | Web | 1. února 2012 v 15:16 | Reagovat

[1]: Nene, já jsem gympl, ale osmiletý, takže teoreticky ještě devítka. Šplh... Jéžiš, na tělocvik mě vůbec neužije! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama