Výstava první

31. března 2012 v 18:05 | Kimberly B. |  Továrna na estetično
Taky Vás občas zachvátí šílenost zvaná kreativita? Tak to musíte znát ten pocit... Začnete se nějak projevovat, ani nevíte jak, ale všechnu svou Múzu vkládáte do toho konkrétního dílka. A pak, když máte dost štěstí a samozřejmě Múzy, je dílko hotové. A vy na něm vidíte, že je hotové. A tak uděláte tu prostou věc - podělíte se o něj s ostatními.
Za těch posledních pár let, kdy mnou Múza buď lomcuje, nebo se mi vyhýbá velkým obloukem, jsem vkládala veškerou svou kreativitu do několika oborů. Psala jsem povídky, pokoušela se fotit, kreslila jsem si,... Ale poslední dobou mnou lomcuje polyvore. Mám tam svůj vlastní profil, kde se tedy dělím o větší část všech mých estetických výtvorů. A mou Múzu na psaní pomalounku nahrazuje Múza na (promiňte mi to slovo, vždyť vy víte, jak ho nesnáším) módu. A nechci, aby to tu lehalo ladem a skladem, navíc se chci asi trošku pdělit o své výtvory. :D Tož, do archívu nechť zapadnou i mé estetické... hm... cosi.

~ numero uno
Tenhle sem prostě musel přijít jako první v řadě... Ačkoliv to nikomu z Vás, kdo nemáte s polyvorem co dočinění, nebude dávat smysl... This is my first template. Like... My own. :) Kdyby někoho z Vás zajímalo, co to znamená to "template", tak abyste nemuseli na translate.google ( ;) ), překládá se to jako "šablona". Na polyvoru to je vlastně předpřipravené "pozadí", do kterého jenom šoupnete pár svých obrázků a máte během pár minut hotový celý set. Tato šablona je už doplněná o můj výběr oblečků (jenom aby bylo jasno).
Abych to nějak okomentovala... Sama nejsem žádný módní fanatik. Po pravdě řečeno, nejčastěji na sebe ráno nasoukám džíny, mikinu a jdu. :D Ale baví mě si takhle hrát.
Přiklonila jsem se k decentnějším barvám. Možná je to spíš společenštější oblečení, kdo ví? Nerada bych skončila na úrovni holčiček, které radí, jaký odstín lesku na rty zvolit a jak zaujmout kluka, takže ani nebudu radit, co si kam a jak obléknout. Snad jenom - tričko přes hlavu na tělo, ano holky? ;D
Hodnoťte podle gusta.

~ numero due
Tohle už sice není moje šablona, ale zamilovala jsem se do těch bot! A ty šaty taky mají něco do sebe, uznejte... Chtěla jsem to provonit hnědou barvou. Samochvála sice smrdí, ale myslím, že se mi docela povedl.

~ numero tre
Opět to není má šablona. Líbí se mi černé housličky a ty boty. A docela i kombinace bundy s šaty. Nebudu soudit, to je Vaše práce.
___

Jenom bych chtěla poznamenat, že nakliknutím na obrázek se dostanete na můj profil na polyvore, konkrétně přímo pod onen set. Tam se můžete dozvědět, pod kterou značku, nebo výrobce oblečení spadá a myslím, že ho lze i zakoupit. S tím Vám ale neporadím, protože jsem to nikdy nezkoušela.
Pokud se chcete podívat na můj profil, pak naklikněte ~ zde.
___

By the way, Vím, že to není zrovna klasický článek, ale... Doufám, že i v tomto případě lepší něco, než-li nic.
(S)mějte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maggie Elm | Web | 31. března 2012 v 18:30 | Reagovat

Já už jsem se na tu stránku jednou dívala a hleděla jsem co to je:D Líbí se mě to druhé a první docela taky. Já nevím, móda, co to vlastně je. Docela ráda přemýšlím co se k čemu hodí, co si vezmu. Asi jako každá holka.
S tím vztahem to píšeš hezky. Mám sen chodit s někým, s kým když se rozejdu, tak se mu budu moct vyplakat na rameno jako příteli. Blbost. Možná.

2 Maggie Elm | Web | 31. března 2012 v 18:42 | Reagovat

Jasně no, já jenom nevím, jeslti to takhle funguje. Jestli to vůbec jde. Možná by to chtěl každý. Ale vždycky je někdo koho ten rozchod bolí víc a nechce třeba toho ruhého už vidět. Je to složité, hádám že my dvě to nevyřešíme, ale asi by se nad tím člověk měl trochu zamyslet. Aby věděl, co vlastně chce.

3 NicQ | Web | 1. dubna 2012 v 10:34 | Reagovat

Je to krásný ale já jsem ohromená z toho jak jsi napsala svůj profil :)

4 vercaaas | Web | 1. dubna 2012 v 15:37 | Reagovat

hezké ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama