"Asi nemaj rádi krásný vysoký brunetky..."

5. června 2012 v 22:10 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Voda. Čtyři překrásné dny na Vltavě a spousta endorfinů v těle. Krásný nový (nyní mírně zdeformovaný) slamák. Kašlíček a rýmička. ŠLAJSNY! Pan Vodák. Vyčerpání. Radost. Táboráky. Hororové příběhy, kterých se bála jenom drbna A. Šílenství a hysterie Té Zelené. Jak nám vůbec nechyběla Potterofilka. A mnoho dalšího...

No páni! Nějaký lyžařský kurz se může jít klouzat! I když jsme neměli zrovna ukázkové počasí, přenádherné mezilidské (nebo spíš mezispolužačské?) vztahy a jídlo bylo věčně dost podivně kořeněné, tak na vodu se lyžák nemůže hrabat ani náhodou. Když zrovna svítilo sluníčko a já s Tou zelenou jsme si měly sjet tu nejtěžší šlajsnu našeho pobytu, kde se by the way i paňčitelka s panem Vodákem cvakli, bylo to senzační. Ten pocit! Sedíte v loďce, samozřejmě na místě háčka ;), před sebou máte úzký průjezd, za nímž vidíte jenom vlny a kamení, plánujete si cestu, kterou porazíte, protože ta učitelská, kterou zkoušeli před Vámi, evidentně nevyšla, kontra, "doprava!", zaberete a plnou rychlostí najedete do středu jezu. Pak už na Vás dopadají ledové kapky vody, jak to cáká, nějaká neviditelná šňůrka Vás zatáhne za pupík a jedete, "Bacha schod!" - "Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!", "Pádluj!". Euforie. Sjeli jste nejtěžší jez. Zaparkujete vedle profesorského plavidla a jdete pomoct chytat věci z učitelské lodi. Boží!!!
Musím udělat reklamu Hospodě U Milana, protože nám dal spoustu dobrého jídla zadarmo. Navíc měl oheň, u kterého jsme si, ačkoliv jsme nestíhali, sušili veškeré mokré oblečení aspoň tři čtvrtě hodiny. Musím doporučit lívance s borůvkami v hospodě U Nojdy. A musím doporučit procházku Českým Krumlovem.
Páni! Nějak nemám slov...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maggie Elm | Web | 6. června 2012 v 17:13 | Reagovat

Zajímavý nadpis:D Páni, naše ředitelka nám vodu zakázala. Lívance s borůvkama? Voda? Teplo? Co říct? Úžasné.

2 Kimberly B. | E-mail | Web | 6. června 2012 v 17:31 | Reagovat

[1]: Řekl pan Vodák. Ten nadpis. ;) Dlouhá story... Ale ve třídě sem nejvyšší brunetka, so... ^^ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama