Devět faktů o mně

14. července 2012 v 19:39 | Kimberly B. |  Deset dní, desetkrát já
~ tuto challenge jsem našla u Cirrat, která je pravděpodobně i její tvůrkyní ~

» Jsem snílek. Skutečně jsem, přestože maminka tvrdí, že nejsem. Asi vím, jak trávím své večery, ne?

» Jsem velmi konzervativní, ale přesto mám ráda malé, pro mě nevýznamné změny - sestřih vlasů, nové boty,... Nemám ráda jen ty velké změny. Proto nenávidím loučení - nese s sebou vždy jednu velikánskou změnu.

» Miluji ten pocit, když načínám nové máslo. Víte, sloupnout z něj ten obal a nakrojit ho... To jsou taky jedny z mála chvilek, kdy si dobrovolně a s nadšením namažu housku. :D Naopak nenávidím, když musím pracovat z rozteklým máslem. Blé!

» Mám velice rozverné vlasy. Jednou krásně rovné a poslušné, ale když je skutečně důležité, aby takové byly, jsou nakudrnacené do zvláštních vln a trčí do všech stran, samozřejmě neposlechnou ani pod pevnou rukou žehličky, nebo jiných "krotitelů". Ale stejně miluju jejich barvu! Přísáhám, že si je nikdy neobarvím.

» Jsem lenoch a nerada uklízím. Nebudu to upřesňovat, měli byste mě za prasátko. Bohužel. Ale když to na mě přijde, tak si opravdu nahlas pustím písničky a jsem skutečně schopná uklidit třeba celý byt.

» Koušu si nehty. Ale tentokrát s tím opravdu zkoncuji!

» Jsem štíhlá a vysoká a hrdá na to. Ano, měla jsem z toho komplexy, protože se na mně všichni pokaždé svezli s tím, jak jim vůbec nevadí, že jsou maličcí a že je to vlastně lepší a blábláblá. Ale to už je pryč. Já jsem se totiž začala vozit na nich s tím, že být vysoká a štíhlá je vlastně znamení krásy - vždyť jsou takové i nejkrásnější ženy světa, modelky! ;) Ale podle mě je krása nedefinovatelná a dost mnohoznačná. Vlastně má na sobě každý něco krásného!

» Miluji retro věci. Některé. Třeba zbožňuji rock'n'roll, ale do drog, nebo opilectví bych nikdy nešla a dost je odsuzuji. Trošku protichůdné myšlenky, ale to mi nevadí.

» Jsem fascinována schizofreniky. Nevím proč, ale celkově psychické poruchy mě opravdu zajímají.

~ pár tajemství odhaleno, většina ponechána osudu zaprášení a zapoměnění, díky Bohu ~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama