Osm způsobů, jak si získat mé srdce

15. července 2012 v 15:34 | Kimberly B. |  Deset dní, desetkrát já
~ tuto challenge jsem našla u Cirrat, která je pravděpodobně i její tvůrkyní ~

» Milujte mne. Není lepšího způsobu. :) Ale nebuďte vlezlí!

» Buďte mi po ruce vždy, když Vás nejvíc potřebuji. Nemám ráda "kamarády", kteří v případě totální deprese zmizí z dohledu a ponechají mě svému osudu. To teda nemám. Potřebuji vyslechnout, neb jsem velmi citlivá duše.

» Vyhledávejte příležitosti k trávení času se mnou. Můžeme spolu strávit odpoledne v cukrárně při jedné jediné zmrzlině, ale popovídat si tak skvěle, že na něj nikdy nezapomenu a budu Vám mnohem vděčnější, než když mi dáte drahý dárek k Vánocům.

» Buďte sví.

» Nenuťe mě do něčeho, co evidentně nechci dělat. Nebudu vlastnit hada v teráriu, když nebudu chtít. Nepůjdu s Váma na nějakou podivnou pouťovou atrakci, když nebudu chtít. Nebudu jíst něco, co se mi protiví. Jsem schopná obětovat toho pro přátele spoustu, ale musí stát za to. A přátelé stojí za to, pokud jsou schopni mě akceptovat.

» Říkejte mi, co máte rádi a proč. Nic mě nedostane lépe, než společný vkus na hudbu, filmy, knížky, nebo cokoliv. Čím víc toho máme společného, tím víc Vás mám ráda. Nelžete mi ale o tom, že to máte rádi, i když nemáte. A nesnažte se být mou kopií - to by mě taky nenadchlo.

» Nebojte se říct mi svůj názor, i když se evidentně nebude shodovat s tím mým. Ráda vedu diskuze o tom, čí názor je ten správný. Nesnažte se mi ten svůj ale vnutit! To nenávidím.

» Buďte ke mně empatičtí. Porozumnění zachrání naprosto odlišný vkus, jiné názory i občasný nedostatek času.

~ Neopovažujte se použít tento "návod" ku svému užitku, nebo proti mně! :D ~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama