Sedm věcí, nad kterými často přemýšlím

16. července 2012 v 15:33 | Kimberly B. |  Deset dní, desetkrát já
~ tuto challenge jsem našla u Cirrat, která je pravděpodobně i její tvůrkyní ~

» Nad vztahy. Víte, co jsem napáchala, jestli to někdy půjde opravit, jestli vlastně nebylo dobře, že to tak dopadlo, proč to udělal, jestli se těchto myšlenek někdy zbavím... Vztahy jsou věc, kterou ve svých myšlenkách jentak neopustím. Máchám se v tom bahně pěkně dlouhou dobu. Ale nakonec to vždycky přejde. Postupně přestávám vyhledávat kontakt s tou osobou, přestávám hledat plané naděje, smiřuji se s tím, přestává to bolet,... Nakonec na to přestanu myslet. Úplně.

» Nade mnou. Jestli jsem dobrý člověk, jestli se nepřetvařuju, proč jsem tak nešťastná, kdy budu šťastná a co pro to mám udělat. Prostě nade mnou.

» Nad nepřirozenými a asi nesmyslnými věcmi. Jaké by to bylo, kdybych uměla číst myšlenky, vidět budoucnost, létat,... Jestli by to usnadňovalo nebo naopak ztěžovalo život. Jak by na to reagovalo okolí. Kteří mí přátelé by to překousli a kteří ne.

» Nad rodinnými a celkově mezilidskými vztahy. Jaké jsou, proč takové jsou, co dělat pro jejich zlepšení, kdo může za to, že jsou takové, jaké jsou a jestli má vůbec smysl někoho z toho obviňovat. Jestli to někdy bude jiné a především, jestli to bude lepší. Jak zařídit, aby to bylo lepší. Nad fůrou věcí!

» Nad svým vysněným povoláním. Už dlouhou dobu se houpu na vlně pochybností mezi studiem žurnalistiky a psychologie. Psychologii mi tak nějak zavrhuje rodina a v žurnalistice si člověk musí být strašně jistý svou kreativitou. A to já nejsem. Připadá mi, že nemám tak dobré nápady a že čím starší jsem, tím míň jich mám. Áchjo!

» Nad svými nedostatky a přednostmi. Jaká jsem, co bych na sobě změnila, jestli jsem nemocná, když jsem tak hubená... Jednoduše - znáte to, někdo něco řekne a Vám to pak týden vrtá hlavou.

» Nad lidmi, které míjím na ulici. Jak jsou oblečeni a jak krásně se usmívají. Jaký asi mají život, proč se tváří tak ztrápeně. Co bych jim poradila, kdyby se mi svěřili. Nad takovými drobnůstkami, blbůstkami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama