Ambitious, a little bit

18. března 2013 v 21:13 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
weheartit.com/OhSoPrettyy
Rozhodla jsem se, že všechny své sny, touhy, potřeby a plány budu sepisovat - kamkoliv. Co se mého názoru týče, je to dost zásadní a radikální rozhodnutí. Protože zatím skoro všechno, co jsem si kdy nezapsala, jsem zepomněla. Takže po hlavě do lepších zítřků!

Řekla bych, že nejideálnějším začátkem bude sepsat si plány, o čem budu psát. A máte snad na mysli lepší místo, než je pro mě blog? Víte, tématicky se to sem hodí, teoreticky by to mohlo navnadit nějaké nové čtenáře ^^ a především - ten seznam nepůjde tak snadno omylem i "omylem" ztratit. Takže tak.
Abychom se v seznamu všech možných i nemožných, uskutečnitelných či nikoliv, plánů neztratili, zvolím (cituji jednu ze svých, dovolím si jí tak říkat, přítelkyň) "přehledné a čtenářem jistě velmi ocenitelné číslování". Řekla bych, že jde o dobrou a minulostí prověřenou a osvědčenou strategii. Nuže...

I. DOKONČÍM 30 DAY BOOK CHALLENGE
Ano. Udělám to. Jsem plně odhodlaná a udělám to. "30 day" to (evidentně) nebude a ani neslibuji, že to dokončím v nějakém blízkém termínu, ale opravdu to píšu na tento seznam a co tu je, to je svatý. Takže to dokončím.
Nebudu se do ničeho nutit, protože to stejně nezabírá. Nikdy mě nikdo do ničeho nedonutil (snad jen já sama sebe nebo tělocvikářka, ale je to taková otrava ;) ).

II. BUDU POKRAČOVAT V PROJEKTU THOUSANDS OF LOVELY THINGS
Protože mi to přijde důležité a prospěšné. Navíc se snažím šířit okolo sebe pozitivní energii, štěstí, cokoliv. Říkejte si tomu, jak chcete. Prostě bych si přála víc optimismu, seberealizace a upřímných úsměvů. Všude.

III. ZAVEDU SI ZDE VLASTNÍ BUCKET LIST
Jo. Nejenom takové to sdílení obrázků, na kterých je napsáno, co že je snem dané osůbky, ale i popis. Slohovka.
Proč? Protože v životě je důležité umět si obhájit vlastní myšlenky a názory a jestliže opakování je matka moudrosti, pak trénování je matka dokonalosti. Kdo si chce plnit sny, musí se umět vyjádřit a obhájit. Já mám snů habaděj. A jdu do toho.

IV. ZAVEDU SI ZDE CESTOVACÍ DENÍK
Nemyslím ani tak ten o místech, která jsem navštívila, ale spíš o místech, která bych si přála navštívit. Nepůjde o nic stručného a s přípravou článků si dám opravdu záležet. Nu, uvidíte.

Asi bych měla skončit pětkou, aby to bylo takové "pěkné", ale kašlu na to. Zase tak ambiciózní nejsem ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maggie | 3. dubna 2013 v 16:53 | Reagovat

Lovely things sou super, asi bych to taky měla dělat, je to strašně optimistický;) A napsat si, co chceš je taky super. Máme s kamarádkou takový list na tento rok. Jsou to takové příšerné blbosti, ale mě to příjde jako first world things. Prostě zážitky.

2 Kimberly B. | E-mail | Web | 3. dubna 2013 v 20:47 | Reagovat

[1]: Chci se obklopovat hlavně optimismem :-) Protože je to jedna z mála věcí, které mě, a člověka obecně, drží nad vodou. A ještě nic mi neprokázalo takovou službu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama