Jak se mám, jak si žiju, jak si pobroukávám...

13. dubna 2013 v 12:18 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Mám se fajn. Žiju si skvěle. Pobrukuju si nekonečně. I feel infinite.
Možná je trochu nebezpečné, takhle ten život přechvalovat, ale v posledních dnech se ráda obklopuji optimismem a svými sny. Jaro konečně přišlo, sluníčko se střídá s větrem a deštěm a já se cítím fajn. Jarní únava přijde později. Je to zajímavé, i ten déšť mám ráda - asi to bude tím, že značí příliš teplé počasí na to, aby sněžilo. Když na to myslíte takhle, zní to strašně fajn.
Takže si plánuju, jak si koupím minimálně troje kraťasy a několik sukní, protože jich mám v šatníku akutní nedostatek (což se nedá říct například o svetrech) a potřebuji jich mnoho :-) Celkově mě chytla jarní nálada, protože s prvními slunečními paprsky přišla i obrovská chuť na kopečkovou zmrzlinu. Ne, že by mi v zimě dělalo problém spořádat litr zmrzliny během filmu, ale musíte uznat, že co se týče kornoutků, kopečková/točená vede.
Dále jsem se usmířila s milým a mám strašnou chuť přezdívat ho "šmudlou", ale zní to možná až moc přeslazeně, tak se ovládám. Zjistila jsem, že takzvané pauzy jsou, alespoň co se týče vztahů, šíleně bolestivá a útrpná věc, ale je to tak skvělé, když se k sobě vrátíte, že té naší nelituji. Non, je ne regrette rien. Další optimistická věc. Jsem zamilovaná, je jaro, bude svítit sluníčko a my budeme bloumat po našem malém městečku v kraťasech. Nezní to úžasně? Zní.

by weheartit.com/tipregotorna
Kdo má čas, ať se podívá na videoklip.
...Kdo ho nemá, nechť si ho kouká udělat :D


Zjištění, že nejsem šťastná zamávalo mou existencí jako vichřice rudým praporkem. Mí drazí mě posbírali na podlaze a já říkala i věci, které bych za normálních okolností zcela jistě neříkala. Ale pomohlo mi to. Je to smutné, když zjistíte, že ani svým nejbližším přátelům nevěříte. Nebo nejste schopni se otevřít... Ale už s tím bojuji. Snažím se říkat věci, které si myslím a nestydit se za ně. Nechávám vyplout na povrch pravdu o tom, co se mi líbí a co mám ráda. A nepřipadám si divně. Už nikdy se za sebe nebudu stydit. Říkám pravadu o tom, co si o lidech myslím. A chovám obrovský odpor k nepříjemným, neuvědomělým a zahořklým lidem. Prosazuji spravedlnost a svobodu. A odmítám dělat něco, co nechci, protože mi to přijde stupidní. Ne, vážně, proč bych měla dělat nějaký výmyk, když jsem z něj čtvrt hodiny předem nervózní? To mi vážně nepřipadá jako správný přístup. A to hlavní, co jsem se naučila je, že komplikovat, zamotávat a zdlouhavě řešit stuff je zbytečné. Podporuji jednoduchost a minimalismus.

Jednoho dne to všechno vyústí odhalením mého blogu.

Je jaro. Všechno bude zase nové, lepší, šťastnější, veselejší, barevnější, krásnější, zdravější, optimističtější a pěkné. Budu taková i já. Budu sebevědomá, ambiciózní a zasněná. A budete takoví i vy. Všechno bude zase pěkné.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eiggam | Web | 13. dubna 2013 v 20:21 | Reagovat

Nebudu se ptát, jestli teda jsi vlastně šťastná nebo ne. Vlastně to chápu a celkově z toho cítím spíš ten optimismus.
Zmrzlinu už jsem měla, kopečkovou, s Maďarkou. Úžasnej den. A taky říkám, co si myslím, i když mě pak považují za divnou nebo se naštvou. Kraťase, sluneční brýle a město. Love it. A tu písničku taky.

2 Kimberly B. | E-mail | Web | 16. dubna 2013 v 22:03 | Reagovat

Budu citovat film (a i knížku) The Perks of Being a Wallflower: „So, this is my life. And I want you to know that I am both happy and sad and I'm still trying to figure out how that could be.“ Připadá mi to jako perfektně výstižný citát :)
Chci optimismus. Chci ho mít v sobě, okolo sebe a chci ho mít tak moc, až se ze mě bude převalovat do dalších lidí. A všichni jednoho dne budeme šťastní. Krásná a naivní přestava. Ale je optimistická :)
A na protest proti nízkým teplotám nosím triko s krátkým rukávem. A pouštím do třídy tolik sluníčka, kolik jde. Je to senzační. Je to jaro.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama