When the sun is shining to your face and you...

18. dubna 2013 v 18:09 | Kimberly B. |  Deníček a další žblepty
Nedokážu si představit, že by to mohlo být dokonalejší.

Sluníčko za okny, za dveřmi, za závěsy, když ráno vstávám, prosvítající skrz sklo našich hlavních dveří, když si zavazuji tkaničky od bot a svítící mi do očí, když maluji stromy před naší školou na malířském stojanu. První točená zmrzlina tohoto roku. Nebyla by tak dokonalá, ale byla první - a ty jsou vždycky dokonalé. Před týdnem jsem si obula tenisky a zítra přijdou na řadu kraťasy. Protože jsem optimista a nevěřím na předpověď počasí. Pršet může jindy a jinde :)

~ We could be heroes. We can, I'm sure.

Jaro a léto jsou perfektní období pro líbání. Když nad tím tak přemýšlím, je vážně zvláštní napsat něco takového na blog. Je to jako vytrhnout stránku z deníčku a poslat ji po vodě. Ale to pisálci zkrátka dělávají. Takže ano, je to perfektní. Slunce pere do zad, nepřekáží žádné bundy, čepice, šály, rukavice, ani sníh, který právě spadl z oblohy. Ne. Všechno je dokonalé a stačí si jen (ve svých teniskách!) stoupnout na špičky...

Jsem zamilovaná. A šťastná. Kolik z vás o sobě může říct alespoň jednu z těchto pravd? Přeju si, aby vás bylo hodně! Ne, vážně - jsem. A už se nebojím to napsat. Nebudu už nikdy víc věřit tomu, že co vyslovím, musí být obratem převráceno naruby. Naopak. Je pěkné a důležité uvědomit si, že se máte dobře. Lidé si stěžují, že nejsou šťastní, ale podle mého názoru si spousta z nich mnohem spíš neumí, nebo nechce uvědomit, že mají ve svém životě, na své cestě, spoustu štěstí, které přehlíží. A nic, co se přehlíží nevydrží moc dlouho... ;)

Jsem hodně ráda, že naše paní profesorka se nechala alespoň trochu zvyklat a přemluvit k tomu, aby nás vyučovala francouzštinu. Byla bych nadšená, kdyby se zrovna tento kroužek na škole otevřel! Přestože řeším problém, že by se to nemuselo líbit naší paní latinářce, které jsme namluvily, že nemáme na jazykové kroužky čas. No. Doufám, že to pochopí.

Dělám si wishlisty, bucket listy a spoustu dalších listů. O tom, jaké seriály sleduji, jakou hudbu poslouchám, jaké knížky si přeju přečíst, jaké ponožky nosím. Ne, kecám, na ponožky ještě nedošlo :D Nicméně mi všechny tyhle seznamy připadají nadmíru useful. A naplňuje mě, že můj život není prázdný. Není prázdný ani trošičku.

Mám se fajn, mám se skvěle. Koupím si conversky, přečtu si The Perks of Being a Wallflower a budu se víc učit, abych své výsledky dotáhla k požadující a pro mě uspokojivé úrovni. Řekla holka, která neví, čí je. Haha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eiggam | Web | 20. dubna 2013 v 14:36 | Reagovat

Tak tenhle článek se mi extrémně líbí! Kup si conversky a kašli na to, že je to mainstream a že mainstream je už vlastně taky děsně mainstreamový slovo.
Je jaro. Všichni se líbají. A my, co můžeme říct jenom jednu z těch pravd se na to stejně taky rádi díváme, dává nám to jakousi naději. A všechno to sluníčko and stuff. Joo ať žije optimismus.
Kraťasy, tílko a sluneční brýle. Já teda už ve čtvrtek. Nádhernej den.

2 Kimberly B. | E-mail | Web | 21. dubna 2013 v 15:38 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se líbí :) Řekla jsem si, že v něčem člověk musí být aspoň trochu mainstream, aby se nezbláznil...
Přesně tak. Je jaro a pravdy se naplňují. Ať žije zmrzlina! :)

3 Eiggam | Web | 27. dubna 2013 v 18:55 | Reagovat

Jasně, že sou všichni v nás. Protože lidský příběhy sou si děsně podobný a říká to vlastně i Charlie, že se vidí ve spoustě těch knížek.
Jasně, když se spolu lidi chvilkou baví a tak, tak vždycky příjde nějaká 'hádka', ale důležitý je se pochopit. Protože když dokážeš rozumně vysvětlit ten důvod, pročs udělala to a to, tak to podle mě vždycky nějak de. A hlavně, když máš toho druhýho ráda.
Taky neumím snášet kritiku. Teda rozhodně pokud s ní nesouhlasím a pokud mi něco nedává. Protože kritika: Nekašli na všechno není kritika. Je to jakýsi subjektivní názor. Stejně jako, že nejsi umělecká. Nikdo než ty neví, co jsi a proč děláš to, co děláš. Ne všechny lidi je důležitý poslouchat.

4 b-ajka | Web | 28. dubna 2013 v 12:37 | Reagovat

Článek plný optimismu :) Oh pošli mi kus tvé nálady! Naříkám že se mám špatně. Mam se vlastně poměrně dobře. Ale když člověk nezvládá školu a rozhodne se pro to, že prostě občas do ní chodit nebude a pak má výčitky, je to složitý. Mohu si za to sama. Fakt mě to nebaví, musíme dělat věci které nás nebaví. Ale když učitel zadává žákům na chemii látku pro gymply a střední odborné školy, to je trochu hloupé. Ani nevím proč to tu píšu. Každopádně strašně hezky se čte to, jak jsou druzí šťastní :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama